May 19, 2020

Anlamı Keşfet, Zamanı Verimli Yönet

Yaşadığımız bu süreci hafifletmek ve sizlere destek olabilmek adına bir eğitim hazırladım. Normalleşme sürecine doğru ilerlediğimiz bu günlerde bu eğitimin yaşadığımız zorlu günleri katılımcılar için faydaya dünüştüreceğine inanıyorum. 

27.Mayıs Çarşamba günü 20:00 – 22:00 arasında online olarak “Anlamı Keşfet, Zamanı Verimli Yönet” eğitiminde sizlerle buluşmayı çok isterim. 

Eğitim kontenjanı 7 kişi. Eğitimi interaktif olacak şekilde hazırladım. Grubun enerjisinin her eğitimi şekillendirdiğine ve farklı bir noktaya taşıdığına inanıyorum. Bu etkiyi güçlendirmek için grup koçluğu da yapacağım. Bu sayede tek taraflı bir paylaşım olmayacak. Grubun her bir bireyinin yaşadığımız bu zorlu süreçte birbiri ile bağ kurmasına da olanak sağlayacağına inanıyorum.

Peki neler olacak?

Önce bizim için anlamlı olanı keşfedeceğimiz bir yolculuğa çıkacağız. Devamında ise size özel “Hayatı ve Zamanı Yönetme” tablosunu beraber dolduracağız. 

Eğitim sonunda hayatımızı şekillendirecek ve devam etmemizi destekleyecek motivasyon, strateji, plan, yöntem ve beraber yürüyeceğimiz yol arkadaşlarımız olacak.

Eğitim ücretini ise alma-verme dengesi olması adına sembolik olarak belirledim.

Scroll Up