September 26, 2018

Haberler

“İlham Deneyimleri Serisi” Projemiz Tüm Belediyelere Örnek Oldu!

Beylikdüzü Belediyesi Yaşar Kemal Kütüphanesi Akademik Eğitim Projesi kapsamında özel olarak hazırladığımız “İlham Deneyimleri Serisi” eğitim ve seminerler dizisi Marmara Belediyeler Birliği‘nin bülteninde yer aldı.

Bültende projemiz hakkında bilgilere ve Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde iki ay boyunca yüzlerce katılımcıyla bir araya geldiğimiz eğitim ve seminer konularına yer verildi.

Bültenin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.


SHOT NIGHTS Vol.1 “Zamanı ve Hayatı Yönetme Sanatı”

Sıkıcı sınıf eğitimleri ve pazartesi sendromu anlayışına karşı oluşturduğumuz ilk SHOT NIGHTS etkinliğimizin konusu “Zamanı ve Hayatı Yönetme Sanatı“ydı.

17 Aralık 2018 tarihinde Beşiktaş’ta gerçekleştirdiğimiz etkinliğimiz çok keyifli geçti. Yoğun katılımın olduğu etkinliğimizde katılımcıların hikayeleri üzerinden doğru zaman yönetiminin nasıl yapılacağı üzerine konuştuk.

Hayatı yönetmenin doğru zaman planlaması ile çok daha kolay olduğunu değerler çalışması ile pekiştirdik. Değerlerimizin ve yaşam tarzımızın ne ölçüde paralel olduğunu keşfedip katılımcıların hayatlarını nasıl şekillendireceğine yönelik değişim süreçleri başlattık.

(SHOT NIGHTS hakkında detaylı bilgi için “Etkinlikler” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.)

 


“İlham Deneyimleri Serisi” Başlıyor!

Beylikdüzü Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü ile harika bir sosyal sorumluluk projesine imza attık. Beylikdüzü’nde yaşayan herkesin katılım sağlayabileceği eğitim ve seminerlerimiz 2018 yılı sonuna kadar devam edecek.

Yaş grupları gözetilerek özenle hazırladığımız “İlham Deneyimleri Serisi“nde dört konuda sınıf eğitimi ve dört konuda seminer bulunuyor. Tüm eğitim ve seminerler Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Eğitim ve seminlerin tarih ve saat duyurularına @simplimindakademi Instagram hesabımızdan, Beylikdüzü Belediyesi sosyal medya kanallarından ve görsel iletişim noktalarından ulaşabilirsiniz.


“Bütünsel Gelişim Zirvesi”ndeydik!

MBA Okullarının düzenlediği Öğretmen Gelişim Akademisi “Bütünsel Gelişim Zirvesi”ne konuşmacı olarak katıldık.

22 Kasım 2018 tarihinde MBA Okulları’nda gerçekleşen panelin konusu “pozitif psikoloji”ydi. “Rehber Öğretmenlikte Motivasyon ve Performans Arttırma Tekniklerinin Kullanılması” konumuz ile rehber öğretmenlerin motivasyonlarının öğrencilerin hayatına nasıl etki ettiği ve öğretmenlerde performans arttırma tekniklerinin neler olduğu konuları üzerinde durduk.


Scroll Up