September 6, 2018

Hakkımda

Simplimind’ın isim yolculuğu 2015 yılında başladı. Sadelik ve farkındalık anlayışılarını birleştirerek “yalın zihin” anlamına gelen “simplimind” kelimesini türettim.

Logo

Markamın hizmet anlayışını yansıtan logodaki düşünce bulutu zihni, buluttaki kıvrımlar esnekliği, mavi s çizgisi dengeyi, kırmızı m çizgisi hareketi ifade ediyor.

Rota

Kurumların ve bireylerin gelişimini güçlendirmek için zihinlerini uyandırıp farkındalıkla donatır, dönüşüm süreçlerine rehberlik eder.


Emre Peker

Eğitmen | Profesyonel Koç

Simplimind’ın kurucusu Emre Peker Yıldız, Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunudur.

Otomotiv sektöründe Toyota’dan sorumlu Proje Mühendisi olarak başladığı iş hayatına Arçelik firmasında Proses Mühendisi olarak devam etti. 7 yıl boyunca hizmet verdiği Arçelik firmasındaki son 5 yılında Enerji Yöneticisi olarak görev yaptı.

İş hayatı boyunca proje yönetimi, kalite sistemleri, kriz yönetimi, ekip yönetimi, liderlik stratejileri, kurum kültürü, örgütsel iletişim gibi konularda uzmanlıklar edinip kurumsal hayatta ekipler yönetti.

2014 yılında Wing Chun savaş sanatı eğitimini aldı ve bu alanda eğitmenlik yaptı. Aynı yıl Zen felsefesi çalışmalarına başladı. Zihnin doğasını anlama, farkındalık geliştirme ve bedensel enerjinin geliştirilmesi konularındaki çalışmalarını sürdürmektedir. Bu alanlarda “Zamanı ve Hayatı Yönetme”, “Duygusal Zeka”, “Alışkanlık Kazanma ve Hayatı Dönüştürme” üzerine eğitimler ve atölyeler vermektedir.

2015 yılında koçluk eğitimlerini tamamlayarak Profesyonel Koç unvanını aldı (Sola Unitas / Yönetici Koçu, Takım Koçu).

Çalışmalarına Profesyonel Koçluk, İçerik Üreticisi, Deneyim Tasarımcısı ve Eğitim Girişimcisi olarak devam etmektedir.

Scroll Up