September 6, 2018

Kurumlar İçin

 

Dünya hiç olmadığı kadar hızlı değişiyor ve bu değişimden yaşamın her alanında etkileniyoruz. Kurumların ihtiyaç duyduğu yetkinlikler de değişim hızına oranla artıyor ve gelişim süreçleri aralıksız devam ediyor.

Her kurumun çalışma sistemi ve dinamikleri farklı olduğundan kurumların ihtiyaçlarına ve sistemlerine yönelik özel eğitim içerikleri tasarlıyoruz.

Kurumsal eğitim/seminer ihtiyaçlarınız ve danışmanlık talepleriniz için info@simplimind.com

İçeriklerimizden bazıları;

 

 

Duygular, duyulardan gelen veriler ve düşünceler sonucunda otomatik olarak üretilen tepkilerdir. Duyguların doğru tanımlarını yapabilmek ve bilinçli tepkiler verebilmek farkındalığın ilk adımlarındandır. Duyguları farketmek ve doğru yönetebilmek de hayatın direksiyonuna geçmek demektir.

Bu eğitimde öz farkındalığınızı keşfedecek ve duygularınızı doğru yönlendirme becerileri kazanacaksınız. Duygularınızı farkettiğinizde günlük stresiniz azalacak, empati yeteneğiniz artacak ve ilişkilerinizde pozitif bir dönüşüm sürecine gireceksiniz.


 

 

 

Kurumsal hayatta gün geçtikçe farklı yetkinlik gerektiren konuların iç içe geçtiğini görüyoruz. Bu durumda karşılaşılan sorunlar daha karmaşık bir hal alabiliyor.

Kompleks konular içeren durumlara sistematik bakış açısı getirmek ve ekip çalışmasını geliştirmenin önemi büyük.

Bu eğitimde zihninizi çözüm odaklı yönlendirmeyi ve problemleri etkili bir şekilde çözme yetkinliği kazanacaksınız. Sonuç olarak zaman, para ve kaynaklarınızı daha verimli kullanacak, stres ve kaygı düzeyinizdeki azalmalarla hayatınızda köklü değişim süreçleri yaratabileceksiniz.


 

 

Zaman, herkesin eşit olarak sahip olduğu fakat çoğu kişinin verimli ve etkili kullanamadığı bir kavram.

Zamanı doğru yönetmek hayatı istediğiniz gibi yönetmenin en etkili anahtarından biri. Değerlerinize uygun planlanmış bir zaman yönetimi mutluluğun ve başarının formülüdür.

Teknikten fazlasını içeren bu eğitimde enerjinizi dengede tutmayı, zamanı doğru yönetmeyi ve hayatınızı değerlerinize göre yaşamayı öğreneceksiniz. 


 

 

 

Scroll Up